"AEG TEINETEISELE" NAUDINGULINE PAARITERAAPIA

PRIVAATNE YONI JA LINGAMI MASSAAŽI ÕPETUS PAARIDELE. 

Sobib paaridele, kes soovivad teineteisele pakkuda veelgi rohkem naudinguid ja avastada teineteise keha uudsel moel, pakkudes kohalolu ja armastust.

 Paariteraapia sobib kui mehel on valmisolek süveneda naise naudingute, tundlikuse ja orgasmide maailma ja kui naine soovib hellitada ja armastada oma meest ning pakkuda mehele üllatusterohket lingami massaaži.

Teraapia käigus teeb kõige pealt naine oma mehele keha ja lingami massaaži ja siis on mehe kord pakkuda naisele keha ja  yoni massaaži. Massaaži saad sa ise kogeda ja teha minu juhendamise järgi. Keha massaaži osa teeme kahekesi, nö neljal käel.

Soovitan seda teraapaiat eriti neile paaridele, kes tunnevad, et suhtest on midagi puudu ja nö "vana tehnika" enam ei rahulda kumbagi. Loomulikult sobib see ka paaridele, kellel on kõik omavahel hästi ja soovivad veelgi sügavamalt teineteist tundma õppida. Igal juhul on see väärt kogemus.

Paariteraapiat saab läbi viia minu juures Haanimaal või Teie juures kodus. Kirjuta julgesti ja uuri täpsemalt lisa!

Kestab 3-4 tundi.

Hind on 400 eurot.

Tagasiside paaridelt:

# Meile väga meeldis ja me jäime Sinu panusega väga rahule. Me õppisime mõlemad palju uut, meile meeldis olla Sinu energiaväljas ja me tundsime ennast vabalt ning avatult.

# Täname sind koos erakordse kogemuse eest ja nende antud teadmiste eest, millega nüüd suudame oma seksuaalelu veel kvaliteetsemaks ja paremaks muuta.

# Olime oma suhtega üsna raskes seisus. Aga sellest seansist saadud järvetäis õnnetunnet muutis üllatavalt palju ja päris mitmel tasandil võrratult paremaks! Oma mõttemaailmas, teineteise mõistmises, füüsilises läheduses...

# Jäime eilse seansiga mõlemad väga rahule. Kogesime mõlemad miskit erakortset ja uudset. Ka õhtul teineteist nautides oli seks ja orgasmid miskit muud kui tavaliselt.

#Suured tänud. Saime uut kaasa ja kindlasti praktiseerime seda.