Tervendav hoolitsus naistele

 (Tantramassaaž naistele koos yoni massaažiga)

 Ma soovin, et Naised avaneksid oma imelistele naudingutele, mida keha on võimeline pakkuma. Soovin, et Sa peale seanssi tunneksid ennast säravana, naiselikuna, rahulolevana, enesekindlana ja Naisena selle kõige sügavamas tähenduses.
Esimesel korral teraapiasse tulles on alguses konsultatsioon, kus saan teada sinu soovidest ja vajadustest, mille läbi saan sind paremini aidata. Kui jutuajamise käigus tundub, et meile mõlemale sobib jätkata tantra massaažiga, siis järgnevad kaks tundi teen lõõgastavat kogukeha  ja lõppu yoni massaaži.
Tavaliselt on vaja teha massaaži mitmeid kordi, et keha tööle läheks, see oleneb naise eelnevast avatusest, muredest, usaldusest ja kogemusest. Massaaži käigus aitan naisel vabastada pingeid G-punktist, läbi mille saab naine hakata kogema võimsaid orgasme.
Läbi massaaži on võimalik kogeda ka naiste ejakulatsiooni ehk Kalast, mis on naise keha üks müstilistest võimetest. Tavaelus kogevad seda vaid vähesed naised, kuid läbi Yoni massaaži on see võimalus peaaegu kõigil.
Peale teraapiat tunneb naine ennast julgemalt, enesekindlamalt ja säravamalt.

Yoni massaažist veel...
Inimese kehas peitub terve sisemine universum. Naise keha ja ta võimed on imelised. Naise keha peidab endas palju ilusaid asju, mida on raske sõnadesse panna. Tihti vajab naise keha seksuaalset avamist, et päästa valla see, mis seal peitub.
Kuna naistel on vaja vähemalt 20 minutit, et üldse seksuaalselt üles soojeneda, aga vahekorra pikkus keskmiselt on 8 minutit, siis naised tihti ei teagi, mida nende kehad on võimelised kogema. Selleks, et avaneda,  on vaja head ja mõistvat partnerit, kellel on tahet teha teistmoodi ja õppida naist imetlema, austama ja läbi naise orgastilisuse ka ise kogema midagi rohkemat.
Naiselikkuse avamise võtmeks on vagiina, üsk, sanskriti keeles Yoni. Tantramassaaž Naistele on keha tundlikkuse tõstmine läbi teadlike puudutuste, mille viimaseks osaks on Yoni massaaž. Yoni massaaž aitab avada naisel naiselikkust ja seksuaalsust.
Naistel on võimalik kogeda 7 erinevat orgasmi ja mitmeid järjestikuseid sisemisi orgasme. Samuti on Naistel võimalik kogeda tervet keha läbivaid energeetilisi kogukeha orgasme.
Selle kogemine saabki tihti alguse Tantramassaažist.
Naise keha kogub suhete ja seksuaalsusega seotud negatiivseid emotsioone Yonisse ja sellepärast on tihti Yonis tunda valulikkust erinevates kohtades. Yoni massaaži abil saab vabastada sinna kogunenud pingeid ja emotsionaalseid blokeeringuid ning nendest valudest vabaneda.

Hind on 200 eurot.