TANTRATERAAPIA MEESTELE

NB! TEGU ON TERAAPIA VORMIGA, SEE EI OLE SEKSUAALTEENUS! MASSÖÖRI PUUDUTADA EI TOHI!

Tantrateraapia on tavaliselt kahetunnine teraapia, mis hõlmab lõõgastavat kogukeha massaazi, teraapia lõpus tehakse lingami massaaz, mis aitab avada hinge ja tervendada keha.
Esimesel korral teraapiasse tulles on konsultatsioon, kus saan teada sinu soovidest ja vajadustest, mille läbi saan sind paremini aidata. Kui jutuajamise käigus tundub, et meile mõlemale sobib jätkata tantra massaažiga, siis jätkan lõõgastava kogukeha ja lingami massaažiga.
Massaaž kestab umbes 2 tundi.
Massaaži ajal kasutan mõnikord ka marmamassaaži punkte ehk erinevaid energiakanalite ristumise kohti, mis vabastavad hästi rinnaku ja kõhu alaosast kehasse kinni jäänud emotsioone. See on emotsionnalselt hästi vabastava toimega ja aitab seksuaalenergial kehas liikuma hakata.
Ma annan koju ka harjutused, et toetada uut kehalist kogemust.
Lingami massaaž aitab meestel avada mehelikkust ja seksuaalsust. Lingami (peenis sanskriti keeles) massaaži läbi on meestel võimalik saavutada paremat kontrolli oma seksuaalenergia ja sugutungi üle. Kui mees hakkab jõudma orgasmini, siis võetakse aeg maha ja tehes nii mitmeid kordi läbi mitme sessiooni, suudavad mehed oluliselt pikendada orgasmini jõudmise aega. Samuti saab abi enneaegse ejakulatsiooni probleemide puhul. Paraneb vereringe suguelundites ning selle läbi muutub erektsioon tugevamaks. Mehed võivad seansi ajal kogeda ka energeetlist kogukehaorgasmi. Samuti aitab lingami massaaž stressi ja depressiooni vastu.
Mehed peavad aru saama, et orgasm ja ejakulatsioon ei ole sama asi. Ka meestel on võimalik läbi tantra õppida kogema kogukeha orgasme.

NB! Tantramassaažis ei ole seksuaalvahekorda, massaaži tehakse ainult kätega. Massaaži ajal ei ole lubatud puudutada massööri. Massaaži ajal välditakse ejakulatsiooni esile kutsumist.