KERIDWEN

1. novembril algab uus nõidade aastaring pühaga Samhain.

Esimeseks jumalannaks on Keridwen, muutuste, inspiratsiooni ja teadmiste tume jumalanna, kes valitseb surma, viljakuse, taassünni, inspiratsiooni, maagia, lummuse ja teadmiste üle. Ta sümboliseerib aastaaegade vaheldumist, looduse iga-aastast surma- ja taassünnitsüklit. Keridwen kui võimas allilmajumalanna on teadmiste, inspiratsiooni ja taassünni paja hoidja ja eliksiiri keetja. Keridwen kui selle peamise katla hoidja esindab jumalanna üska, millest kogu elu saab alguse. Ta töötab pidevalt oma paja juures, õhutades inspiratsioonijõude, jumalikke teadmisi ning igavest sündimise, surma ja taassünni tsüklit- eluratast.

Keridwen näitab, et muutuste vajadus on sinu enda teha, ümberkujundamine on käes. On aeg uurida, millised asjaolud sinu elus sind enam ei teeni. Mis peab surema, et saaks sündida midagi uut ja paremat? Nende muutuste tules sepistamine toob sinu ellu tõelise inspiratsiooni.

Kui tume jumalanna Keridwen jätkab õigluse loomist lakkamatu energiaga, siis kas julged hingata Tema pakutava jumaliku naiseliku jõu sisse, istutades muutuste seemneid ja püüdes nende kasvu jätkata omaenda lakkamatu energiaga? Kas oled valmis endasse vaatama, lahti laskma ja uuest unistama?

See on aeg, kus looduses algab sügava vaikuse ja hingede rändamise periood- on esivanemate lugude rääkimise aeg, küünalde põletamise aeg, oma hirmudele otsavaatamise ja lahti laskmise aeg, uute unistuste loomise aeg, andestamise ja edasiliikumise aeg.

Leia hetk, et minna metsa, tajuda looduse unne vajumist, tunda lõhnu, kuulatada pimeduse saabumist ja võtta see endasse vastu...

Millest sina unistad?