BANBHA

Maa-ema Banbha on sügisvärvides kleiti kandev Maa Emand, kes on tugev hoidja ja maandaja. Ta on uppunud ja uuesti üles tõusnud Maa, meid kandev ohutu Maa, juurtega täidetud tume mahlane maa. Ta on jumalanna, kes on sünnitanud meile saagi ja meie lapsed. Gaia on sibulad, pähklid, eluallikad, võlukivid, paisuvad mäed, müstilised mäekurud, kanjonid, kristallid, koopad, urud ja lopsakad rohelised orud.

Ta on Maatriks kogu maises elus.
Temas asuvad meie kultuurilised juured, kodumaa, kus tunneme end teretulnuna ja toidetuna.

Banbha valitsusaeg on aeg, kus päev ja öö on ühepikkused ja valitsuskepp antakse üle pimedale ajale- selle aja alguseks on sügisene pööripäev.

Kõik, mis suvega on looduses loodud, küpseb, kolletub ja muutub kõduks, aeg pöördub une ja vaikuse poole, et kevadel taas ärgata.

Banbha kutsub austama Maad, saaki, imetlema looduse ilu ja värvikirevust.

Värviküllane aeg paneb oma mõtlemist laiendama- hakka nägema oma tagaaiast kaugemale. Mõtle suuremalt, oma piiridest välja!

Korista oma kodu, mõtted, puhasta ära kõik, mis sind enam ei teeni, et uuel oleks ruumi tulla.

Jälgi, mida oled aastaga loonud, millist saaki sa said? Millised on need seemned, mida uuesti idanema panna? Mõista seda, millest oled unistanud ja mis on täide läinud. Maaema aitab sul mõista sinu sügavusi, põhimõtteid ja väärtusi.

Naudi looduse värvimängu, uduseid hommikuid, lõhnu ja tulevast kargust.