ARTHA

Jumalanna Artha alustab oma valitsemist kevadisel pööripäeval kui päev ja öö on ühepikkused. Suure hoo, sula ja päikesesoojusega saab valgus võidu pimeda öö üle.
Loodus ärkab, esimesed lilled koos laulvate lindudega kuulutavad kevade tagasitulekut.
Tule- ja valgusejumalanna elemendiks on tuli, mis võib olla meie kodude kamin, tõrvik, mis võimaldab meil pimedas näha, muutumise alkeemiline tuli, päikese tule soojus või küünal. See võib olla ka lõke, kuhu inimesed kogunevad ümber, et kuulata legende ja jutte, mida rääkisid targad esivanemad. Tuli on ka meie galaktika säravates lugematutes tähtedes ja koos säravates südametes. 🙂
Aga tuli võib ka hävitada kui sellega austusväärselt ümber ei käi. Ta võib põletada kõik, mis meile on armas. Tuli on kogu aeg liikumises.
Mis on meie tänase tule taga?
Soovin, et pööripäeva tasakaalu energiad tooks inimestele lootust ja lohutust, et see leek säraks ja tooks veel rohkem ühtsust, hoolimist ja hoidmist.

Päikese jumalanna sümboliks on suur, võimas emakaru Ars, kes mütoloogia järgi andis inimese sünniks loa. Tema koopa mustas vaikuses õpime vanast lahti laskma, uut nägema, maandama ja keskenduma selle sügava rahu ja sisemise teadmistega kontakti saamiseks. Ta juhib kevadel meid talvekoopast välja, õnnistades meid julgusega elus edasi liikuda. Kui tunneme, et enam ei jaksa, annab karu meile oma mesimagusatest talvevarudest julgust ja tugevust, oma kasuka varjus kaisutab meid oma soojusega ja siis on meil jälle füüsilist jõudu edasi minna- teostada end ja väestada.
Olgu Artha tohutu jõud ja julgus sinuga alati kaasas, las ta kaitseb su teed, inspireerides edasi liikuma, sest sa tead ,et valgus on su teel. Olgu tema armastuse vägi sind toetamas ja juhatagu sind tema lõpmatu tarkus.
Olgu mesi magus ja tähed valgust kiirgavad. 💜
Päikseküllast ja rõõmsat kevadet!