VABASTAV TUNNETUSTERAAPIA

Millest kõik alguse sai?

Eks ikka huvist inimeste vastu, vajadus hoolida ja aidata. Olen aastaid tegelenud loodusteraapiatega ja aidanud seeläbi nii naisi kui mehi. Ingelliku reikini jõudsin üle kolme aasta tagasi, mis andis elule sügavama sisu ja hingestatuse. 2016 aasta kevadel jõudsin oma teekonnal tantrani. Terapeudiks õppides avastasin enda jaoks puudutuse, silma vaatamise, südamega kuulamise ja hingamise tervendava väe.

Koolitusi läbi viies ja massaaži tehes olen aru saanud, et terviklik teraapia tuleb kui kasutada koos massaaži, hingamist, hääle tegemist, tantsimist, enese tunnetust ja kehaga tööd seda loksutades ja kehal punkte vajutades. Meie kehades liigub energia loomulikult vabalt nii igapäevaselt kui armatsedes. Kui kehasse tekivad lõpuni läbielamata ja kogemata hirmud ja emotsioonid, siis tekivad energia liikumises blokeeringud ja keha jääb haigeks. Vabastav tunnetusteraapia aitab keha uuesti tööle. Kõik ja alati saab alguse vajadusest enda heaks midagi teha ning tahta olla parem ja terviklikum inimene. Vabaneda vanast saab ainult siis kui oled selleks ise valmis, mina ainult juhendan ja toetan!

Mis on vabastav tunnetusteraapia?

See on minul välja töötatud teraapia vorm, kus ma kasutan oma tunnetust, teadmisi inimkehast, blokeeringute vabastamist, hingamist, vahel sauna, tantra ja Maa Ema tarkusi ning vajadusel liikumist.

Mida rohkem ma inimestega tegelen, seda rohkem ma näen, kuidas inimesed hoiavad oma läbielamisi kehas aastaid alles ja kardavad või ei oska sellest koormast vabaneda. Kõik Hinged Maa peal väärivad parimat. Me unustame armastada oma keha ja arvame, et me pole parimat väärt. Kõike me oleme!

Vahel on läbielamisi kogunenud nii palju, et ainult massaaž, hingamine, tants või tantra eraldi ei pruugi alati olla see lahendus, mis vabastab keha, vaid vaja on kombineerida erinevaid võtteid, et inimest aidata. Inimesele, kes talub sauna kuumust hästi, soovitan vabastavat tunnetusteraapiat kogeda saunas. Sauna võlu seisneb lõõgastuses- keha läheb leili visates soojaks, pehmeks ja nii on eeltöö tehtud ja kehal on lihtsam pingele järele anda.

Kellele teraapia sobib?

See sobib täiskasvanud teadlikule inimesele, kes usub, et ta saab ennast aidata ja on muutuseks valmis. See annab kehale uue kogemuse ja sulle mõtlemisainet, kus ma kehas pingeid hoian ja miks. Tihti kurnavad meie keha väljaütlemata sõnad, kurbus, südamevalu, armukadedus ja viha. Vabastav tunnetusteraapia aitab inimesel jõuda oma tõeni.

Mida peaksin teadma enne teraapiasse tulekut?

Sa pead olema valmis tegema minuga koostööd, sa pead tahtma iseendale otsa vaadata, ainult nii saan sind sinu arengus toetada.

Mis osa mängib teraapias sõna „tunnetus”?

Tunnetus ongi see, et iga inimene vajab erinevat lähenemist. Tunnetan inimest teraapia ajal ja saan aru, kust pean keha puudutama, mis punkte vajutama, mida ütlema jne.

Kus vabastavat tunnetusteraapiat läbi viiakse?

Teraapiat saab läbi viia massaažilaual või põranda peal, saunasõbrana saab teraapiat läbi viia saunas, mis annab eriti hea tulemuse.