VABASTAV TUNNETAMINE 

Millest kõik alguse sai?

Eks ikka huvist inimeste vastu, vajadus hoolida ja aidata. Olen aastaid tegelenud loodusteraapiatega ja aidanud seeläbi nii naisi kui mehi. Ingelliku reikini jõudsin üle viie aasta tagasi, mis andis elule sügavama sisu ja hingestatuse. 2016 aasta kevadel jõudsin oma teekonnal tantrani. Terapeudiks õppides avastasin enda jaoks puudutuse, silmavaatamise, südamega kuulamise ja hingamise tervendava väe.

2020.  aastal lõpetasin Avaloni Nõia kursuse, mis tõi selgelttajumise võime oleviku olukorrast ja sügava ühenduse Emakese Maa ja teiste jumalannadega.

 Meie kehades liigub energia loomulikult vabalt nii igapäevaselt kui armatsedes. Kui kehasse tekivad lõpuni läbielamata ja kogemata hirmud ja tunded, siis tekivad energia liikumises blokeeringud ja keha võib jääda haigeks. Vabastav tunnetamine aitab keha uuesti tööle. Kõik ja alati saab alguse vajadusest enda heaks midagi teha ning tahta olla parem ja terviklikum inimene iseendale. Vabaneda vanast saab ainult siis kui oled selleks ise valmis, mina ainult juhendan,  toetan ja räägin, mida näen!

Mis on vabastav tunnetamine?

See on mina ja minu sisemine tarkus, kus ma kasutan oma tunnetust, teadmisi inimkehast, julgust, blokeeringute vabastamist, hingamist, laulmist, palveid, vahel trummi, tantra ja alati Maa Ema tarkusi.

 Kõik Hinged Maa peal väärivad parimat. Me unustame armastada oma keha ja arvame, et me pole parimat väärt. Kõike me oleme!

Kellele teraapia sobib?

See sobib täiskasvanud teadlikule inimesele, kes usub, et ta saab ennast aidata ja on muutuseks valmis. See annab kehale uue kogemuse, tõstab sagedust ja toob uusi taipamisi. Tihti kurnavad meie keha väljaütlemata sõnad, kurbus, südamevalu, armukadedus ja viha. Vabastav tunnetamine aitab sul jõuda oma tõeni.

Soovitan seda eelkõige naistele, kellel on loomulik olek olla magneetiline ja kõik oma kehadega läbi tunnetada.

Mida peaksin teadma enne teraapiasse tulekut?

Sa pead olema valmis tegema minuga koostööd, sa pead tahtma iseendale otsa vaadata, ainult nii saan sind sinu arengus toetada.

Kus vabastavat tunnetusteraapiat läbi viiakse?

Teraapiat saab läbi viia massaažilaual või põranda peal.