MIS ON TANTRA?

Tantra on Indiast  alguse saanud  spirituaalne õpetus, mis toetab eluviisi, kus elatakse armastuses, aktsepteerimises ja täielikus kohalolus. Tantra ehk võrgustik hõlmab joogat, astroloogiat, toitumist ja teisi elu osasid- kuidas elada teadlikult nii, et teha igast oma eluvaldkonnast teadlik praktika.
Tantras käsitletakse inimkeha kui templit, mida koheldakse austuse, hoole ja armastusega. Tantra on ka kui armastuse tee. Läbi tantristlike praktikate, on inimesel võimalik saavutada kõrgemaid teadvuseseisundeid.
Tantra õpetab oma seksuaalsust juhtima, mitte seks ei juhi sind.
Kõige võimsam energiaallikas igas inimeses on tema enda seksuaalenergia, mis on madal, kuid väga võimas, selle hulgast ja liikuvusest tuleneb inimese eneseväljendus ja looming – looming laiemas mõttes, igas eluvaldkonnas. Inimene, kes tajub hästi oma sisemusest tulevaid impulsse, on paremas suhtes ümbritseva maailma ja iseendaga, hoolitseb paremini oma vajaduste eest ja tunneb kergemini ära asjaolud või inimesed, mille või kelle mõjud on talle kahjulikud.
Eluenergiat ehk ojas´t on inimestele antud 3,5 tilka. Me kulutame seda kõige rohkem füüsilise tegevusega, naised menstruatsiooni verega, kliitori orgasme saades ja mehed ejakuleerides.
Tantra õpetab seda hoidma, et elada tervisest pakatavana kõrge vanuseni.
Loe veel lisaks http://www.tripurasundari.info/#!mis-on-tantra/ccov